پیام دعوت سردار امیر حیات مقدم جهت حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

سردار امیر حیات مقدم طی پیامی از آحاد مردم خواست تا با حضور گسترده خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن مشارکت کنند. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروزه نیز مانند گذشته استکبار جهانی و معاندان انقلاب اسلامی قصد ضربه زدن به انقلاب و تضعیف این نظام را دارند از این رو ضروری است همه هموطنان در راستای دفاع از منافع نظام و حراست از ایران عزیز به میدان آمده و از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی حراست و پشتیبانی خود را از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری اعلام دارند.

همچنین در این روز پرشکوه گرامی می داریم یاد و خاطره سردار دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را که سرافرازانه در راه حفظ امنیت میهن عزیز و حفظ اقتدار نظام اسلامی به مرتبه بلند شهادت نایل شد و در چهلمین روز شهادت آن سردار مظلوم همه با مشت هایی گره کرده بر انتقام سخت از جنایتکاران و شیطان بزرگ تأکید و این مهم را به گوش جهانیان خواهیم رساند.

بدینوسیله از آحاد مردم کشور علی الخصوص حوزه انتخابیه بندرماهشهر، بندرهندیجان، بندرامام خمینی (ره)، امیدیه دعوت کرده تا با حضور پرشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، به ندای رهبر عزیزمان لبیک گفته و با آرمان های امام راحل و شهدای گلگون کفن، بار دیگر تجدید بیعت کنند.

امیر حیات مقدم
۱۳۹۸/۱۱/۲۱

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.